powrót do strony głównej zobacz galerie skontaktuj się z nami

Zwycięzcy zostali nagrodzeni

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Mój wymarzony obiekt sportowy” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było zdiagnozowanie oraz poznanie potrzeb dotyczących zapotrzebowania na obiekty sportowe dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Konkurs skierowany był do dzieci, młodzieży oraz dorosłych w następujących kategoriach: do 10 lat;  od 11 do 16 lat; od 17 lat oraz dla osób będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy lub będących uczniami Szkoły Specjalnej.

Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu, jak i różnorodnością technik plastycznych. Wszystkie prace są niezwykle ciekawe i z całą pewnością wymagały niesamowitej pracy i pomysłowości w ich przygotowaniu, zarówno od najmłodszych uczestników konkursu, jak i tych trochę starszych.

W czwartek 10.12.2020 r. laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

 

Praca która zachywciła jury i otrzymała maksymalną ilość punktów pod względem estetyki, kreatywności oraz zgodności z tematyką.

"Ścianka wspinaczkowa" Angeliki Pawłowskiej. (pirografia; format A4)

 Angelika Pawłowska