powrót do strony głównej zobacz galerie skontaktuj się z nami

Wykaz medalistów wojewódzkich SZS 2017/18

WYKAZ MEDALISTÓW WOJEWÓDZKICH SZS GMINY ŚWIECIE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

nagrodzonych przez Burmistrza Świecia

 

Sztafetowe biegi przełajowe 1 miejsce SP – 1

  1. Topolski Kacper
  2. Słupski Szymon
  3. Nowakowski Kewin
  4. Vulsteke jonas
  5. Poliwodziński Szymon
  6. Skurtus Krystian
  7. Kolnowski Mikołaj
  8. Waszkowski Fabian
  9. Mielewski Jakub
  10. Prus Dawid

Opiekun : SEBASTIAN LOBA

 

Drużynowe biegi przełajowe grupa młodsza – 1 miejsce SP 1

  1. Starz Natalia
  2. Tomasik Weronika
  3. Solińska Oliwia
  4. Romańska Agata
  5. Klownowska Maja
  6. Dorau Maja

Opiekun: EDYTA JAKUBOWSKA

 

Drużynowe biegi przełajowe grupa młodsza – 2 miejsce SP 1

1.       Waszkowski Fabian

2.       Kotras Bartosz

3.       Horbacz Igor

4.       Klownowski Mikołaj

5.       Chyła Jakub

6.       Rzepka – Bingham Patryk

Opiekun: SEBASTIAN LOBA

 

Drużynowe biegi przełajowe grupa starsza – 2 miejsce SP 1

  1. Słupski Szymon
  2. Vulsteke Jonas
  3. Nowakowski Kewin
  4. Prus Dawid
  5. Poliwodziński Szymon
  6. Skurtys Krystian

Opiekun: SEBASTIAN LOBA

 

Piłka nożna – 2 miejsce SP 2

  1. Drażdżewski Karol
  2. Barański Jakub
  3. Pokorowski Wiktor
  4. Sokołowski Sebastian
  5. Młynarczyk Kamil
  6. Zielinski Dominik
  7. Dobrowolski Karol
  8. Kleina Łukasz
  9. Kolano Michał
  10. Piór Kacper

Opiekun: ADAM GŁOWALA

 

Piłka siatkowa – 2 miejsce SP 8

  1. Adamiec Julia
  2. Choinacka {Patrycja
  3. Guzyńska Julia
  4. Konowalczyk Sandra
  5. Krawczyń Anna
  6. Krawczyń Dominika
  7. Gliwicka Katarzyna
  8. Papież Angelika
  9. Sobieralska Weronika
  10. Zilz Dominika
  11. Zilz Eliza

Opiekun: MIŁOSZ SZWABA

 

Lekkoatletyka indywidualna

  1. Babińska Weronika – 1 miejsce skok w dal SP 8

– Opiekun :WYSOCKA LIDIA

  1. Gornowicz Daria – 2 miejsce 300m SP 2

– Opiekun : LISOWSKI MIROSŁAW

  1. Piotrowska Aleksandra – 1 miejsce 100m SP Gruczno

- Opiekun :PIOTROWSKA MAŁGORZATA

 

Sztafeta Szwedzka – 2 miejsce

  1. Bączkowska J
  2. Gornowicz D
  3. Piotrowska A

Opiekun: MIROSŁAW LISOWSKI

 

Szachy – Franciszek Kinczewski – 2 miejsce SP 2 – Mistrzostwa Polski

Opiekun: MIROSŁAW LISOWSKI

 

Mini piłka siatkowa – 3 miejsce SP 8

1.       Czapiewska Marta

2.       Drosdowska Kornelia

3.       Figura Julia

4.       Galanty Kornelia

5.       Kąkol Oliwia

6.       Mikulińska Wiktoria

7.       Ostrowska Agata

8.       Rakwska Emilia

9.       Trybuła Weronika

10.   Wyrosławska Julia

Opiekun: JAROSŁAW CZAPIEWSKI

 

Plażowa piłka siatkowa- 1 miejsce SP 8

  1. Krawczyń Anna
  2. Zilz Dominika
  3. Zilz Eliza

Opiekun: MIŁOSZ SZWABA

Pliki do pobrania