powrót do strony głównej zobacz galerie skontaktuj się z nami

Terminarz

ZESTAWIENIE ZAWODÓW M-G SZS i PSZS W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

(część pierwsza)

lp

Data/Dzień

Godz.

Miejsce zawodów

Nazwa zawodów

Organizator

1.

13.09.2018-czw-

12.00

KS Wda Świecie

Czwartek lekkoatletyczny.

Oksir

2.

18.09.2018-wt-

10.00

KS Wda Świecie

Sztafetowe Biegi przełajowe Gim-SP

M-G SZS

3.

19.09.2018-śr-

12.00

KS Wda Świecie

Czwartek lekkoatletyczny.

Oksir

4.

24.09.2018-pon-

10.00

KS Wda Świecie

Piłka nożna chłopców-(5) SP

M-G SZS

5.

25.09.2018-wt-

12.00

KS Wda Świecie

Czwartek lekkoatletyczny.

Oksir

6.

27.09.2018-czw-

10.00

KS Wda Świecie

Piłka nożna chłopców – SP/Gim.

M-G SZS

7.

02.10.2018-wt-

09.30

KS Wda Świecie

Sztafetowe Biegi Przełajowe -Licealiada

PSZS

8.

02.10.2018-wt-

11.00

KS Wda Świecie

Sztafetowe Biegi Przełajowe -SP/Gim.

PSZS

9.

02.10.2018-wt-

12.00

KS Wda Świecie

Sztafetowe biegi przełajowe -SP

PSZS

10.

04.10.2018-czw-

10.00

Orlik SP 8 Świecie

Piłka nożna chłopców (5) SP

PSZS

11.

05.10.2018-pt-

10.00

Orlik SP 8 Świecie

Piłka Nożna chłopców – SP/Gim

PSZS

12.

10.10.2018 -śr-

10.00

SP 3/G 2 Świecie

Piłka ręczna dziewcząt – SP/Gim.

M-G SZS

13.

11.10.2018-czw-

10.00

SP 3/G 2 Świecie

Piłka ręczna chłopców – SP/Gim.

M-G SZS

14.

16.10.2018 -wt-

10.00

SP 7 Świecie

Mini piłka ręczna dziewcząt – SP

M-G SZS

15.

18.10.2018 -czw-

10.00

SP 7 Świecie

Mini piłka ręczna chłopców – SP

M-G SZS

16.

23.10.2018-wt-

10.00

Świekatowo

Piłka ręczna dziewcząt –SP/ Gim.

PSZS

17.

24.10.2018-śr-

10.00

Orlik SP 8 Świecie

Ćwierćfinał piłki nożnej chłopców – SP/Gim.

SZS Wojew

18.

25.10.2018-czw-

10.00

SP3/G 2 Świecie

Piłka ręczna chłopców – SP/Gim.

PSZS

19.

29.10.2018-pon-

10.00

Serock - Pruszcz

Unihokej dziewczęta - SP

PSZS

20.

30.10.2018-wt-

10.00

Serock- Pruszcz

Unihokej chłopcy – SP

PSZS

21.

07.11.2018-śr-

10.00

SP 3/G 2 Świecie

Ćwierćfinał piłki ręcznej dziewcząt –SP/Gim.

SZS Wojew

22.

07.11.2018-śr-

10.00

SP 7 Świecie

Mini piłka ręczna dziewcząt - SP

PSZS

23.

08.11.2018-czw-

10.00

HW-S Świecie

Piłka ręczna dziewcząt – Licealiada

PSZS

24

09.11.2018-pt-

10.00

Serock- Pruszcz

Półfinał Unihokeja chłopców - SP

SZS Wojew

25.

12.11.2018-pon-

10.00

HW-S Świecie

Piłka ręczna chłopców - Licealiada

PSZS

26.

13.11.2018-wt-

10.00

SP 7 Świecie

Mini piłka ręczna chłopców -SP

PSZS

27.

15.11.2018-czw-

10.00

SP 3/G 2 Świecie

Ćwierćfinał Mini piłki ręcznej dziewcząt -SP

SZS Wojew

28.

20.11.2018-wt-

10.00

Serock - Pruszcz

Unihokej dziewcząt – SP/Gim.

PSZS

29.

21.11.2018-śr-

10.00

Serock - Pruszcz

Unihokej chłopców – SP/Gim.

PSZS

30.

26.11.2018

10.00

Serock- Pruszcz

Półfinał Unihokeja chłopców – SP/Gim.

SZS Wojew

31.

 

10.00

SP 7 Świecie

Halowa piłka nożna dziewcząt –SP

M-G SZS

32.

 

10.00

SP 7 Świecie

Halowa piłka nożna chłopców –SP

M-G SZS

                                                                                                                                             

 




























Miejsko-Gminny Organizator Sportu Szkolnego

 Roman Więckowski



ZESTAWIENIE ZAWODÓW M-G SZS i PSZS W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

CZĘŚĆ DRUGA

lp

Data

Godz.

Miejsce zawodów

Nazwa zawodów

Organizator

1.

07.01.2013(pon)

11.00

SP 5 Świecie

Mini piłka siatkowa dziewcząt -SP

M-G SZS

2.

08.01.2013(wt)

11.00

SP 5 Świecie

Mini Piłka siatkowa chłopców- SP

M-G SZS

3.

09.01.2013(śr)

11.00

G-1 Świecie

Piłka siatkowa chłopców –Gim.

M-G SZS

4.

10.01.2013(czw)

11.00

G-3 Świecie

Piłka siatkowa dziewcząt – Gim.

M-G SZS

5.

30.01.2013(śr)

12.00

HWS- Świecie

Piłka siatkowa dziewcząt - Licealiada

P SZS

6.

31.01.2013(czw)

11.30

G-2 Świecie

Piłka siatkowa chłopców - Licealiada

P SZS

7.

04.02.2013(pon)

10.00

G-3 Świecie

Piłka siatkowa dziewcząt – Gim.

PSZS

8.

05.02.2013(wt)

10.00

G- Michale

Piłka siatkowa chłopców- Gim.

PSZS

9.

06.02.2013(śr)

10.00

SP 8 Świecie

Mini Piłka siatkowa dziewcząt - SP

PSZS

10.

07.02.2012(czw)

10.00

SP 8 Świecie

Mini Piłka siatkowa chłopców – SP

P SZS

11.

12.02.2013(wt)

12.00

SP 5 Świecie

Tenis stołowy-drużynowy- SP

M-G SZS

12.

14.02.2013(cz)

12.00

G-2 Świecie

Tenis stołowy –drużynowy- Gim.

M-G SZS

13.

19.02.2013(wt)

10.00

Laskowice

Tenis stołowy – drużynowy – Gim.

P SZS

14.

21.02.2013(cz)

10.00

Laskowice

Tenis stołowy – drużynowy – SP.

P SZS

15.

21.02.2013(czw)

11.30

G-2 Świecie

Koszykówka dziewcząt – Gim.

M-G SZS

16.

26.02.2013(wt)

10.00

SP 7 Świecie

Mini koszykówka dziewcząt - SP

M-G SZS

17.

27.02.2013(śr)

10.00

SP 7 Świecie

Mini koszykówka chłopców – SP.

M-G SZS

18.

28.02.2013(czw)

11.30

G-2 Świecie

Koszykówka chłopców –Gim.

M-G SZS

19.

01.03.2013(pt)

12.00

HW-S Świecie

Koszykówka dziewcząt – Licealiada.

P SZS

20.

05.03.2013(wt)

12.00

HW-S Świecie

Koszykówka chłopców – Licealiada.

P SZS

21.

06.03.2013(śr)

10.00

SP 7 Świecie

Mini Koszykówka dziewcząt – SP.

P SZS

22.

07.03.2013(czw)

10.00

SP 7 Świecie

Mini Koszykówka chłopców – SP.

P SZS

23.

12.03.2013(wt)

10.00

  Świecie

Koszykówka dziewcząt –Gim.

P SZS

24.

13.03.2013(śr)

10.00

  Świecie

Koszykówka dziewcząt – Gim.

P SZS

25.

21.03.2013(czw)

11.00

G-2 Świecie

Halowa piłka nożna dziewcząt – SP.

M-G SZS

26.

22.03.2013(pt)

11.00

G- 2 Świecie

Halowa piłka nożna chłopców – SP.

M-G SZS

27.

04.04.2013(czw)

12.00

G-2 Świecie

Indyw. tenis stołowy dziewcząt – Gim.

M-G SZS

28.

11.04.2013(czw)

12.00

G-2 Świecie

Indyw. tenis stołowy chłopców - Gim

M-G SZS

29.

16.04.2013(wt)

11.00

SP 5 Świecie

Indyw .tenis stołowy dziewcząt - SP

M-G SZS

30.

18.04.2013(czw)

10.00

KS Wda

Powiatowy festiwal sztafet

SP 5 + OKSiR + PSZS

31.

19.04.2013(pt)

10.00

SP 5 Świecie

Indyw .tenis stołowy chłopców – SP

M-G SZS

32.

07.05.2013(wt)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – liga szkolna – Gim.

M-G SZS+ Pow.

33.

13.05.2013(pon)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – Czwórbój - SP

M-G SZS+ Pow.

34.

14.05.2013(wt)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – Trójbój - SP

M-G SZS +Pow.

35.

16.05.2013(czw)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka indywidualna – Gim.

M-G SZS +Pow.

36.

21.05.2013(wt)

12.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – indywidualne - SP

M-G SZS

Miejsko-Gminny

Organizator Sportu Szkolnego

Roman Więckowski