Podsumowanie Czwartków Lekkoatletycznych 2021/22

Za nami 6 spotkań Czwartków Lekkoatletycznych. Wszystkim szkołom które wzięły udział w tym wydarzeniu bardzo dziękujemy     Przedstawiamy listę zawodników którzy w przeciągu wszystkich spotkań uzyskali najlepsze rezultaty      

Bieg 60 m dziewczynki:
2009
1. Julia Kwiecień SP 2 w Świeciu
2. Nikola Łukaszewicz SP 2 w Świeciu
3. Marta Nowicka SP Serock
2010
1. Wiktoria Czerkasowa SP 2 w Świeciu
2. Justyna Cybulska SP Osie
3. Julia Gierczak SP Osie
2011
1. Julia Wolińska SP 2 Świecie
2. Oliwia Lonser SP Osie
3. Nikola Nowak SP Czaple, Oliwia Dombrowska SP Osie
Bieg 60 m chłopcy
2009
1. Miłosz Kurzeja SP Łowinek
2. Oliwier Słysz SP 2 Świecie
3. Jarek Kurcz SP 2 Świecie
2010
1. Antoni Siemierecki SP 2 w Świeciu
2. Mikołaj Kaczmarek SP 2 Świecie
3. Radek Mąka SP 2 Świecie
2011
1. Konrad Kasperski SP 2 Świecie
2. Krzysztof Michalski SP 2 Świecie, Miłosz Kurzeja SP Łowinek
3. Antoni Kwidziński SP Osie
Bieg 300 m dziewczynki
2009
1. Amelia Wiśniewska SP Osie
2. Anna Chylewska SP Łowinek
3. Wiktoria Pozorska SP Osie
2010
1. Julia Matuska SP Serock
2. Julia Toboła SP Osie
3. Oliwia Szymkowiak SP 2 Świecie
2011
1. Marta Włoch SP Serock
2. Małgorzata Rode SP Łowinek
3. Weronika Górka
Bieg 300 m chłopcy
2009
1. Maksymilian Wąsikowski SP Osie
2. Wojciech Seliga SP Łowinek
3. Michał Kozłowski SP Osie
2010
1. Igor Palomki SP 2 Świecie
2. Jakub Pająk SP 2 Świecie
3. Wojciech Czarnowski SP Osie
2011
1. Tymon Kaczerzewski SP Osie
2. Łukasz Stachowicz SP Osie
3. Marcel Koseda Sp Czaple
Bieg 600 m dziewczynki
2009
1. Michaela Doban SP Osie
2010
1. Patrycja Glazik SP Lniano
2011
1. Amelia Igras SP Lniano
Bieg 1000 m chłopcy
2009 – brak
2010
1. Aleksander Russ
2. Czarnowski Wojciech SP Osie
3. Dominik Andrysiak SP 2 Świecie
2011
1. Borys Russ SP Serock
2. Jakub Wojtalewicz SP Serock
Skok w dal dziewczynki
2009
1. Milena Krajczewska SP 2 Świecie
2. Julia Urbańska SP Osie
3. Amelia Wiśniewska
2010
1. Julia Matuska SP Serock
2. Amelia Dunajska
3. Aleksandra Michalska SP 2 Świecie
2011
1. Marta Włoch SP Serock
2. Małgorzata Rode SP Łowinek
3. Alicja Łukaszewicz SP 2 Świecie
Skok w dal chłopcy
2009
1. Gracjan Sass SP2 Świecie
2. Maksymilian Wąsikowski SP Osie
3. Adam Szczepaniak
2010
1. Antoni Siemieniecki SP 2 Świecie
2. Igor Pakowski SP 2 Świecie , Cezary Kawalec
3. Sebastian Nowicki SP Serock
2011
1. Krzysztof Michalski SP 2 Świecie
2. Szymon Manikowski
3. Filip Kopaczewski SP Czaple
Rzut piłeczką palantową dziewczynki
2010
1. Justyna Rogozińska SP Serock
2. Martyna Szopińska SP Lniano , Monika Pilińska SP Czaple, Pozorska Julia SP Lniano
3. Maja Wótkowska SP Osie,
2011
1. Ewa Chylewska SP Łowienk
2. Urszula Świechowicz SP Serock, Sara Żokowska SP 2 Świecie
3. Wiktoria Zawacka SP Lniano
Rzut piłeczką palantową chłopcy
2010
1. Bartosz Czerwiński SP Osie
2. Antoni Siemierowski SP 2 Świecie
3. Jakub Pająk SP 2 Świecie
2011
1. Gabriel Partyka SP Lniano
2. Łukasz Stachowicz SP Osie , Sebastian Tomaszewski SP Czaple, Jaworski Jakub SP Serock
3. Błażej Pietras SP Lniano,
Skok wzwyż dziewczynki – brak
Skok wzwyż chłopcy
2010
1. Igor Pakowski SP 2 Świecie
2. Filip Cielepak SP Serock, Jakub Pająk SP 2 Świecie Szymon Włoch SP Serock
2011
1. Tymon Kaczerzewski SP Osie
2. Antoni Kwidziński SP Osie
3. Łukasz Stachowicz SP Osie
Pchnięcie kulą dziewczynki – brak
Pchnięcie kulą chłopcy
2009
1. Oskar Wodorowski SP Serock
2. Oliwier Słysz SP 2 Świecie
3. Kacper Jurkiewicz SP Serock
2010
1. Wiktor Zielony SP 2 Świecie
2. Dawid Łukaszewski SP 2 Świecie
2011- brak