powrót do strony głównej zobacz galerie skontaktuj się z nami

Na zakończenie wakacji Na sportowo i z rowerem czyli czar dwóch kółek

Ostatnią wakacyjną niedzielę pożegnaliśmy rodzinną imprezą rowerową

Pogoda oraz dobre humory dopisały.

Tej imprezy nie mogło zabraknąć w Naszym sportowym kalendarzu "Na sportowo i z rowerem, czyli czar dwóch kółek". Warto było przyjść z całą rodziną, bo dla każdego znalazła się kategoria do startu – rozpoczynając od rowerków biegowych po rozpędzające duże prędkości szosówki. W każdej z nich medale oraz nagrody czekały na trzech najszybszych zawodników.
Oprócz wyścigów wziąć można było udział w konkursie toczenia obręczy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy: GALERIA (fot. Mateusz Kaczmarek)

Klasyfikacja końcowa:

PRZEDSZKOLAKI ROWER BEZ NAPĘDU – DZIEWCZYNKI - 100 m

1.    Julia Podbilska 00:27

2.    Martyna Liebreht 01:56

PRZEDSZKOLAKI ROWER BEZ NAPĘDU – CHŁOPCY - 100 m

1.    Wojciech Skwiercz 00:30

2.    Dawid Danowski 01:09

3.    Kamil Mąka 01:36

PRZEDSZKOLAKI – 400 m

1.    Paulina Gaca 01:23

2.    Kornelia Fiegel 01:32

3.    Michał Grycewicz 02:23

KLASA 1-2 – DZIEWCZYNKI – 400 m

1.    Dominika Szczepańska 00:56

2.    Wanessa Konieczna 02:06

KLASA 1-2 – CHŁOPCY – 400 m

1.    Jakub Paluchowski 00:57

2.    Kacper Weissgerber 00:58

3.    Lucjan Piotrowski 01:13

KLASA 3-4 – DZIEWCZYNKI – 800 m

1.    Natalia Rychlicka 01:59

2.    Julia Nierzwicka 02:20

KLASA 3-4 CHŁOPCY – 800 m

1.    Jan Fiegel 01:46

2.    Witold Krzyżanowski 01:49

3.    Szymon Gaca 01:51

KLASA 5-6 – DZIEWCZĘTA - 1200 m

1.    Alicja Mąka 02:57

KLASA 5-6 – CHŁOPCY – 1200 m

1.    Stanisław Borzyszkowski 02:30

2.    Krystian Kwiatkowski 02:43

KLASA 7-8 – DZIEWCZĘTA – 2800 m

1.    Alicja Szczepańska 06:08

SZKOŁY ŚREDNIE – CHŁOPCY – 4000 m

1.    Damian Kwiatkowski 06:03

OPEN KOBIET – ROWER MTB – 2800 m

1.    Anna Kozłowska 05:54

2.    Justyna Mąka 06:03

3.    Natalia Kwiatkowska 06:18

4.    Dorota Reinholz 06:46

OPEN KOBIET – ROWER SZOSOWY – 2800 m

1.    Magdalena Skwiercz 06:16

2.    Sylwia Skwiercz 06:18

OPEN MĘŻCZYZN – ROWER MTB – 4000 m

1.    Marek Kozłowski 08:28

2.    Marian Reinholz 08:29

3.    Maciej Paluchowski 09:12

4.    Jacek Krzyżanowski

OPEN MĘŻCZYZN – ROWER SZOSOWY – 4000 m

1.    Rafał Rychlicki 06:16

2.    Patryk Kuta 06:16

3.    Dawid Chylewski 06:16

4.    Dawid Jurek 06:48

5.    Norbert Rychlicki 06:56

6.    Maciej Chareński

7.    Andrzej Skwiercz

8.    Antoni Chareński – nie ukończył

9.    Baran Stanisław – nie ukończył

TOCZENIE OBRĘCZY – DZIECI

1.    Alicja Szczepańska – 00:10:97

2.    Witold Krzyżanowski – 00:37:35

3.    Alicje Mąka – 00:54:76

TOCZENIE OBRĘCZY – DOROŚLI

1.    Norbert Rychlicki – 00:17:06

2.    Wojciech Fiegel – 00:21:58

3.    Krzysztof Grycewicz – 00:26:99