III Kociewski Bieg Niepodległości

III Kociewski Bieg Niepodległości

III KOCIEWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - GALERIA ZDJĘĆ

III KOCIEWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - FILMIK

Uzyskane czasy

Wyniki: 

OPEN KOBIET:

  1. Dubielna Monika (Lubichowo)
  2. Grzonka Kamila (Bytonia)
  3. Skibska Dorota (Świecie)

OPEN MĘŻCZYZN 

  1. Kuczkowski Miłosz (Kościerzyna)
  2. Sanko Aliaksandr 
  3. Waśkiewicz Sebastian (Gdańsk)

KOBIETY 16-19

  1. Kempa Julia (Bydgoszcz)
  2. Kunz Marta (Toruń)

KOBIETY 20-29

  1. Malinowska Karolina (Gniew)
  2. Rusoń Oliwia (Jasiewo)
  3. Bączkowska Julia (Świecie)

KOBIETY 30-39

  1. Kamysz Magdalena (Zblewo)
  2. Machnikowska Karolina (Zblewo)
  3. Miraszewska Marta (Lisewo)

KOBIETY 40-49 

  1. Nakonieczna Monika (Grudziądz)
  2. Łucka Anna (Grudziądz)
  3. Czechanowska Lucyna (Tczew)

KOBIETY 50-59

  1. Gronowska Renata (Świecie)
  2. Bracichowicz Bogumiła (Świecie)
  3. Sabiniarz Beata (Pinczyn)

KOBIETY 60+

  1. Ossowska Ewa (Zblewo)
  2. Dalak-Ożóg Grażyna (Laskowice)
  3. Chabros Teresa (Świecie)

MĘŻCZYZNA 16-19

  1. Trygalski Cezary (Pinczyn)
  2. Kujawa Wiktor (Świecie)

MĘŻCZYZNA 20-29

  1. Arenot Kacper (Grudziądz)
  2. Białkowski Krzysztof 
  3. Skibski Maciej (Świecie)

MĘŻCZYZNA 30-39

  1. Nartowski Kamil (Toruń)
  2. Kłopotek Damian (Osie)
  3. Ziółkowski Damian (Sulnowo)

MĘŻCZYZNA 40-49

  1. Szamocki Dominik (Śliwice)
  2. Klemański Marcin (Świecie)
  3. Łazarski Marian (Działowo)

MĘŻCZYZNA 50-59

  1. Śliwa Marek
  2. Kunz Mieczysław (Toruń)
  3. Łuczak Paweł (Bydgoszcz)

MĘŻCZYZNA 60-69

  1. Olkowski Jurek (Świecie)
  2. Grefka Stefan (Łąg)
  3. Szatkowski Józef (Grudziądz)

MĘŻCZYZNA 70+

  1. Hołda Jerzy (Stolno)

KATEGORIA MUNDUROWA

  1. Nartowski Kamil (Toruń)
  2. Kłopotek Damian (Osie)
  3. Arenot Kacper (Grudziadz)

MIESZKAŃCY GMINY ŚWIECIE  KOBIETY ORAZ POWIAT ŚWIECKI

  1. Gronowska Renata (Świecie)
  2. Kuźma Anna (Świecie)
  3. Bączkowska Julia (Świecie)

MIESZKAŃCY GMINY ŚWIECIE  MĘŻCZYŹNI ORAZ POWIAT ŚWIECKI

  1. Ziółkowski Mariusz (Sulnowo)
  2. Klemański Marcin (Świecie)
  3. Skibski Maciej (Świecie)

NAJLEPSZA DRUŻYNA

  1. Sokół Zblewo
  2. The Runners Świecie
  3. Eko Wisła

NAJLEPSZY TEAM RODZINNY

  1. Mieczysław Kunz i Cezary Trygalski
  2. Emilia i Anna Pilińskie
  3. Kacper i Marcin Nadolny

NAJLEPSZE MAŁŻEŃSTWO

  1. Dorota i Maciej Skibscy
  2. Lucyna i Piotr Czechanowscy
  3. Anna i Mirosław Łuccy

Cieszymy się że byliście z nami :)