powrót do strony głównej zobacz galerie skontaktuj się z nami

Terminarz

ZESTAWIENIE ZAWODÓW M-G SZS i PSZS W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

CZĘŚĆ DRUGA

lp

Data

Godz.

Miejsce zawodów

Nazwa zawodów

Organizator

1.

07.01.2013(pon)

11.00

SP 5 Świecie

Mini piłka siatkowa dziewcząt -SP

M-G SZS

2.

08.01.2013(wt)

11.00

SP 5 Świecie

Mini Piłka siatkowa chłopców- SP

M-G SZS

3.

09.01.2013(śr)

11.00

G-1 Świecie

Piłka siatkowa chłopców –Gim.

M-G SZS

4.

10.01.2013(czw)

11.00

G-3 Świecie

Piłka siatkowa dziewcząt – Gim.

M-G SZS

5.

30.01.2013(śr)

12.00

HWS- Świecie

Piłka siatkowa dziewcząt - Licealiada

P SZS

6.

31.01.2013(czw)

11.30

G-2 Świecie

Piłka siatkowa chłopców - Licealiada

P SZS

7.

04.02.2013(pon)

10.00

G-3 Świecie

Piłka siatkowa dziewcząt – Gim.

PSZS

8.

05.02.2013(wt)

10.00

G- Michale

Piłka siatkowa chłopców- Gim.

PSZS

9.

06.02.2013(śr)

10.00

SP 8 Świecie

Mini Piłka siatkowa dziewcząt - SP

PSZS

10.

07.02.2012(czw)

10.00

SP 8 Świecie

Mini Piłka siatkowa chłopców – SP

P SZS

11.

12.02.2013(wt)

12.00

SP 5 Świecie

Tenis stołowy-drużynowy- SP

M-G SZS

12.

14.02.2013(cz)

12.00

G-2 Świecie

Tenis stołowy –drużynowy- Gim.

M-G SZS

13.

19.02.2013(wt)

10.00

Laskowice

Tenis stołowy – drużynowy – Gim.

P SZS

14.

21.02.2013(cz)

10.00

Laskowice

Tenis stołowy – drużynowy – SP.

P SZS

15.

21.02.2013(czw)

11.30

G-2 Świecie

Koszykówka dziewcząt – Gim.

M-G SZS

16.

26.02.2013(wt)

10.00

SP 7 Świecie

Mini koszykówka dziewcząt - SP

M-G SZS

17.

27.02.2013(śr)

10.00

SP 7 Świecie

Mini koszykówka chłopców – SP.

M-G SZS

18.

28.02.2013(czw)

11.30

G-2 Świecie

Koszykówka chłopców –Gim.

M-G SZS

19.

01.03.2013(pt)

12.00

HW-S Świecie

Koszykówka dziewcząt – Licealiada.

P SZS

20.

05.03.2013(wt)

12.00

HW-S Świecie

Koszykówka chłopców – Licealiada.

P SZS

21.

06.03.2013(śr)

10.00

SP 7 Świecie

Mini Koszykówka dziewcząt – SP.

P SZS

22.

07.03.2013(czw)

10.00

SP 7 Świecie

Mini Koszykówka chłopców – SP.

P SZS

23.

12.03.2013(wt)

10.00

  Świecie

Koszykówka dziewcząt –Gim.

P SZS

24.

13.03.2013(śr)

10.00

  Świecie

Koszykówka dziewcząt – Gim.

P SZS

25.

21.03.2013(czw)

11.00

G-2 Świecie

Halowa piłka nożna dziewcząt – SP.

M-G SZS

26.

22.03.2013(pt)

11.00

G- 2 Świecie

Halowa piłka nożna chłopców – SP.

M-G SZS

27.

04.04.2013(czw)

12.00

G-2 Świecie

Indyw. tenis stołowy dziewcząt – Gim.

M-G SZS

28.

11.04.2013(czw)

12.00

G-2 Świecie

Indyw. tenis stołowy chłopców - Gim

M-G SZS

29.

16.04.2013(wt)

11.00

SP 5 Świecie

Indyw .tenis stołowy dziewcząt - SP

M-G SZS

30.

18.04.2013(czw)

10.00

KS Wda

Powiatowy festiwal sztafet

SP 5 + OKSiR + PSZS

31.

19.04.2013(pt)

10.00

SP 5 Świecie

Indyw .tenis stołowy chłopców – SP

M-G SZS

32.

07.05.2013(wt)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – liga szkolna – Gim.

M-G SZS+ Pow.

33.

13.05.2013(pon)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – Czwórbój - SP

M-G SZS+ Pow.

34.

14.05.2013(wt)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – Trójbój - SP

M-G SZS +Pow.

35.

16.05.2013(czw)

10.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka indywidualna – Gim.

M-G SZS +Pow.

36.

21.05.2013(wt)

12.00

KS Wda Świecie

Lekka atletyka – indywidualne - SP

M-G SZS

Miejsko-Gminny

Organizator Sportu Szkolnego

Roman Więckowski